Ugrás a tetejére

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Egy iskola érted! Érted? Nagyatádi Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagintézménye

ÁRPÁD ISKOLA

Nagyatádi Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagintézménye

2016-ban került bemutatásra az első egy órás színdarabunk tanulóink előadásában, mely ettől az évtől hagyománnyá vált intézményünkben. Ezeknek az előadásoknak sokkal nagyobb hozadéka van a végkifejletként megtekinthető színdarabnál! A próbák minden év januárjától kezdődnek és heti rendszerességgel gyakorolják a színdarabiot a tanulók. A féléves időszak alatt a fiatalok között szoros barátságok alakulnak ki, kinyílnak, kommunikációjuk nagymértékben javul. Az előadás bemutatására a Nagyatádi Kulturális Központban kerül sor a tanév végén külön a felnőtteknek és a tanulóknak. A profi technika mellett a tanulók kimagasló teljesítménye külön figyelmet igényel. A felnőtteket is meghazudtoló mennyiségű szöveg és mozgás begyakorlásával olyan előadás bemutatása valósul meg, amire méltán lehet büszke minden szereplő és szüleik.

Időrendi sorrendben az alábbi színdarabok bemutatására került sor:

2016: Csendesen, amíg a víz csobog…” (dráma)

2017: „Folytasd Bakter” (vígjáték)

2018: „Barátok az életért” (dráma)

2019: szervezés alatt...

Copyright © 2018 Árpád Iskola Rights Reserved.